Конкурс юних літераторів Львівщини "Весняний легіт"

Затверджено наказом Бродівської

Малої академії наук учнівської молоді

від  16.12.2022 року № 22

про проведення І (заочного) етапу конкурсу

юних літераторів Львівщини «Весняний легіт»

у Бродівській Малій академії наук учнівської молоді

1. Мета і завдання

Конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки розвитку здібностей літературно обдарованих учнів, організації друкування їх творів, подання найкращих доробків на конкурси різного рівня, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

2. Місце, час та порядок проведення

1. Конкурс  проводиться з 01 до 31 січня 2023 року у Бродівській МАНУМ       (м. Броди, вул. Замкова 1, корпус 2).

2. Для організації та проведення Конкурсу затверджується склад  журі.

3. Конкурс проводиться у вікових групах відповідно до обраної учасниками творчої майстерні.

Вікові групи

Творчі майстерні

І вікова група (9-11 класи),

поетична, прозова,

драматургічна

ІІ вікова група (7-8 класи),

ІІІ вікова група (5-6 класи)

поетична, прозова

1. Конкурсні матеріали надсилаються не пізніше 31 січня 2022 року на адресу: manumbrody@gmail.com

3. Керівництво та організація Конкурсу

Керівництво Конкурсу здійснює відділ освіти  Бродівської міської ради Львівської області.

Безпосередню організацію  Конкурсу здійснює Бродівська Мала академія наук учнівської молоді.

4. Учасники Конкурсу

У Конкурсі беруть участь учні 5-11 класів, які  навчаються у   Бродівській МАНУМ.

5. Документація І етапу Конкурсу

5.1. Для участі у Конкурсі претенденти  подають такі документи:

1. Заявку на участь у Конкурсі (додаток 2);

2. Творчі доробки:

• для поезії – мінімум 5 творів;

• для прози – не більше 10 сторінок;

• для драматургії – один твір.

1. Відгуки керівника секції «Літературна творчість».

1.  До участі у Конкурсі допускаються роботи у друкованому варіанті у форматі Microsoft Word, шрифт – Times New Roman, 14 розмір, 1,5 міжрядковий інтервал, всі поля – 1,5 см, сторінки формату А-4.

2.  Роботи слід подавати у роздрукованому та електронному вигляді. До учнівського доробку обов’язково додається електронний і друкований варіант jpg фотографії.

6. Умови проведення

У І (заочному) етапі Конкурсу роботи оцінюються за такими критеріями:

- повнота розкриття теми та художніх образів – 20 балів;

- оригінальність образно-художнього мислення – 15 балів;

- власна творча неповторність – 10 балів;

- грамотність викладу та культура оформлення – 5 балів.

Максимальна кількість балів за І етап – 50.

Учасники Конкурсу, роботи яких за результатами І (заочного) етапу набрали 25 і більше балів допускаються до участі у ІІ (онлайн) етапі.

7. Визначеня переможців та нагородження

7.1.  Переможці та призери визначаються за сумою балів, одержаних під час проведення Конкурсу.

7.2. Кількість призових місць встановлюється з орієнтовним розподілом у співвідношенні 1:2:3 для кожної вікової групи. Кількість переможців не має перевищувати 50 % від усієї кількості учасників.

7.3. Підведення підсумків Конкурсу оформлюється протоколом журі Конкурсу.

7.4. Переможці та призери І (заочного) етапу  Конкурсу нагороджуються дипломами відділу освіти Бродівської міської ради Львівської області.

8. Журі

Склад журі затверджується наказом відділу освіти  Бродівської міської ради Львівської області.

Директорка Оксана ГЛУЩАК-КРИСА