Олімпіада геніїв

GENIUS Olympiad (Олімпіада Геніїв) – найбільший конкурс проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8–11 класів, який щорічно проводиться у Сполучених Штатах Америки з 2011 року.

Мета і завдання:

Метою «GENIUS Olympiad» є сприяння глобальному розумінню екологічних проблем і досягненню сталого розвитку за допомогою фундаментальних наук, мистецтва, креативного письма, інженерії, дизайну та розвитку бізнесу.

Конкурс спонукає до вирішення викликів та створює можливості отримання знань і розвитку навичок, необхідних лідерам та агентам майбутнього, які сприятимуть забезпеченню екологічної сталості протягом усього їхнього життя. Саме тому GENIUS є абревіатурою від «Global Environmental Issues and Us» (Глобальні екологічні проблеми та ми), а девіз конкурсу – заклик «Збудуємо краще майбутнє разом!».

Завдання GENIUS Olympiad спрямовані на вирішення різноманітних аспектів глобальних екологічних проблем шляхом:

• створення можливостей у всьому світі долати проблеми довкілля, а також виявляти здатність генерувати рішення;
  • розвитку екологічної свідомості молоді;
  • підтримки учнів у захисті та покращенні довкілля;
  • створення платформи для молоді з усього світу з метою обміну ідеями;
  • інформування громадськості про глобальні екологічні проблеми.
Цільова аудиторія

Щороку участь у фіналі конкурсу беруть більше 1000 учасників з понад 70 країн світу, а за всю історію «GENIUS Olympiad» було зареєстровано 11 846 проєктів із 78 країн.
Згідно з правилами проведення конкурсу, до участі запрошуються винятково здобувачі освіти 8–11 класів, яким виповнилося 13 років.