Урочисте нагородження в університеті імені Івана Франка

Мала академія наук - це круто, престижно та неймовірно цікаво!!!Приємні миті нагородження у затишній атмосфері, особливо для 11 класників, назавжди залишаться у пам'яті наших Манівців.  8 червня у Львівському національному університеті ім. І.Франка 9 учнів Бродівської Малої академії наук учнівської молоді було нагороджено грамотами та медалями за призові місця у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт, 2 учнів та їхніх наукових кураторів, які вибороли призові місця на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу відзначено грошовими преміями, а 2 учнів-випускників отримали посвідчення дійсного члена МАН!!! Дякуємо нашим учням за наполегливу працю, науковим наставникам за допомогу, батькам за підтримку, а Львівській обласній Малій академії за співпрацю!

10:26 17.01.2023

Гуртки та секції стають все більше популярними

«Працювати заради науки це круто « - так кажуть у Бродівській МАН, обличчям якої стала учениця Бродівської СЗОШ №2 Еліза Рогоцька. Зокрема, юнка під керівництвом вчителя А. Корчака стала переможницею у всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт серед – учнів – членів МАН України, за що удостоєна Президентської стипендії. Очікують на таку ж високу нагороду і цього річ – вже іншої юної науковці.

10:24 17.01.2023

Круглий стіл до Дня позашкілля

В рамках відзначення Дня позашкілля, за ініціативи Ореста Кавецького, відбулося засідання круглого столу: "Стан та перспективи розвитку позашкільної освіти в умовах децентралізації". Приємно, що роботу Бродівських закладів позашкільної освіти було відзначено подяками Золочівської районної ради!

10:21 17.01.2023

Президентська стипендіантка - 2021

Маємо ще одну Президентську стипендіантку – 2021. Сьогодні, 25.10.2021 року Міністерство освіти і науки України оприлюднило наказ № 1123 від 25.10.2021 року ''Про призначення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021 році''. Серед стипендіантів Президента України і наша ГОРДІСТЬ - КРАВЧУК ЯНА ПАВЛІВНА – талановита , творча, відповідальна , призерка обласних олімпіад та конкурсів, учениця СЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.БРОДИ!

10:19 17.01.2023

Обласний турнір юних економістів - 2021

Багато позитивних вражень отримали сьогодні від обласного турніру юних економістів, який проходив онлайн. Здивувала цікава та інформативна полеміка між командами. Доповідачі використовували широку економічну термінологію. Вітаємо талановитих, здібних та наполегливих учнів Бродівської СЗОШ І-ІІІст. N2 із заслуженою перемогою!

10:18 17.01.2023

Урочисте нагородження в мерії - 2021

Сьогодні, 08.11.2021 року, міський голова Анатолій Белей урочисто відзначив грамотою Бродівської міської ради та грошовою винагородою Яну Кравчук, Президентську стипендіантку, вихованку Бродівської Малої академії наук учнівської молоді, ученицю 11 класу Бродівської СЗОШ I-III ступенів № 2, переможницю III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у відділенні релігієзнавства із науково-дослідницькою роботою ''Аяти Корану про християнський догмат Святої Трійці у світлі наукових інтерпретацій др. пол. ХХ - поч. ХХI ст.'' Міським головою також відзначено Андрія Корчака, керівника секції історії Бродівської МАНУМ, аспіранта кафедри археології та спеціальних галузей історичних наук Львівського національного університету імені Івана Франка, який підготував переможницю Всеукраїнського конкурсу.

10:13 17.01.2023

Обласний турнір юних хіміків - 2021

Сьогоднішня неділя для Бродівських Манівців із секції хімії була надзвичайно насиченою та цікавою! Учні Бродівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. N3 були учасниками обласного турніру юних хіміків де показали чудову командну роботу на належному науковому рівні, вміння тактовно та дисципліновано вести дискусію та вибороли заслужене 3 МІСЦЕ! Щиро дякуємо організаторам та шановним членам журі за об'єктивність!

10:12 17.01.2023

Обласні правові дебати - 2021

Понеділок у Бродівській МАНУМ розпочався із гарних новин! Команда учнів Бродівської гімназії ім. І. Труша виборола 3 МІСЦЕ в обласних правових дебатах, де суперниками виступало 19 команд Львівщини. Дякуємо нашим талановитим та працьовитим гімназистам, які гідно представили командну роботу та вміння вести дискусію!

10:11 17.01.2023