Підсумки участі учнів Бродівської МАНУМ в ІІІ етапі конкурсу-захисту

Дата: 17.01.2023 10:28
Кількість переглядів: 17

14-17 травня 2021 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів учнів-членів МАН України.

Насамперед, хочеться подякувати нашим Бродівським конкурсантам: Рогоцькій Елізі, учениці 11 класу Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст. №2, Кравчук Яні, учениці 10 класу Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст. №2 та Максимів Олесі, учениці 10 класу ОЗ "Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3" за успішну роботу, віддані сили, витрачений час, чесні старання і новий досвід, який неодмінно принесе свої плоди у майбутньому.

Приємно відзначити, що наші МАНІВЦІ показали хороший результат, за яким стоїть клопітка та наполеглива праця, і отримали високі бали та призові місця:

- Кравчук Яна - 2 місце, секція релігієзнавства (92,89 б.);

- Максимів Олеся - 3 місце, секція фольклористики (92,23 б.);

- Рогоцька Еліза - учасниця, секція історичного краєзнавства (86,13 б.).

Також, щиро дякую науковим наставникам, які зуміли розкрити таланти юних науковців:

- Онищуку Я.І. - доценту ЛНУ ім. І.Франка, доктору історичних наук;

- Гілевичу І.Я. - доценту ЛНУ ім. І.Франка, кандидату історичних наук;

- Кметь І.Ф. - доценту ЛНУ ім. І.Франка, кандидату філологічних наук;

- Корчаку А.М. - аспіранту ЛНУ ім. І Франка, керівнику секції історії Бродівської МАНУМ;

- Андріїв О.В. - керівнику секції фольклористики Бродівської МАНУМ.

Діти наш найдорожчий скарб, наша гордість, наша надія і опора, тому особлива подяка батькам за виховання, підтримку та допомогу!!!

Пишаємось та гордимося здобутками наших БРОДІВСЬКИХ МАНІВЦІВ!